Tipy pro praktické bydlení

Pár tipů pro domov

Úklidovka

Máte starší dům, který má silné zdivo a přemýšlíte o zrušení některých dveří? Co to zrušení udělat jen tak napůl. U starého domu, kde jsou silnější zdi lze místo dveří udělat schovanou skříň. Zde je využita jako úklidovka.

-nechybí v ní zásuvky na spotřebiče

– výřezy na mop s uzavřením

-prostor na vysavač

-můžete v ní dobíjet ruční a robotický vysavač

Věšák

V zimním období je věšák přímo nad topením velmi příjemný. Ten pocit, oblékat si teplou bundu, když jdete do vymrzlého počasí je skvělý. V tomto případě se musel zvolit věšák, který nezakryje zeď, aby mohla dýchat.

Spoluspaní

Věřím, že děti mají mít pocit, že jsme tu pro ně vždy, když nás potřebují. Mít možnost, se kdykoliv přitulit, když mají strach.

Tento tip, jak přidat postýlku k posteli přemontováním rohože, aby byly matrace ve stejné výšce, je opravdu pohodlný. Máma nemusí vstávat. Každý má svůj prostor, když potřebuje, i jednoduchý přístup jeden k druhému.

K tomu je domontovaná police za čelem velké postele, která se vždy hodí, když není prostor pro noční stolky. Děti se brzy naučí obsloužit v noci sami a podat si vodu na pití.

Časopis, který pomáhá čtenáři vytvořit jednodušší život. ,,Méně věcí, více lásky.'' Více informací o nás se dozvíte zde https://casopisminimalisti.cz/o-nas/
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.