Minimalistický šatník- barvy

Chtěli byste mít v šatníku jen ty barvy, které vám sluší a které se k sobě navzájem hodí? Mohli byste kombinovat vše se vším a to by vám ušetřilo ranní čas v rozhodování. Všimli jste si, že v některém oblečení vždy na fotografiích vypadáte hůře a v některém lépe a že je důvod barva?

Ráda bych vás seznámila s tím, jak si své barvy najít. Je to super i v tom, že je nakupování mnohem rychlejší, když si selektujeme odstíny barev u oblečení.

Hodně lidí si vybírá černou. Hra na jistotu, ta je přeci elegantní, nadčasová a sluší všem. Já si teda v černé připadám, když se v ní vidím na fotkách jako z Addams Family. Když se k ní nalíčím, tak je to trochu lepší, ale barva má slušet i bez make-upu. Musíte se v ní cítit, jako dobře vyspaná do růžova a pokud se nalíčíte, tak celou vizáž jen podpoříte. Ne, že tunou make-upu doháníte, co vám barva vzala. Černá sluší převážně tmavším nebo kontrastním typům. U jemných teplejších typů bych byla s černou opatrnější.

Jsou barvy, ve kterých máte vždy pěknou barvu pleti. Najednou vypadáte opáleněji nebo výrazněji. Prostě vám sluší. Je v souladu s vaším barevným typem.

Najít svou barvu není o tom, že zjistíte, jestli vám sluší žlutá, modrá nebo červená, ale jestli vám sluší vanilkově žlutá, žloutkově žlutá, slunečnicově, citronově, hořčicová nebo jiná žlutá. Jde o odstín z každé barvy.

Mám zde připravených 12 typů barevné typologie podle přirozených barev vlasů, (když není, tak se určuje bez vlasů), podle barvy očí, barvy pleti, obočí, řas a pih. Každá tato 12.místní škála má hodně odstínů a právě z těchto vybraných odstínů spolu najdeme 3-5 odstínů k vaší povaze. Podle toho, kdo jste, co chcete a jak chcete působit.

Pokud vás toto téma zajímá, tak dejte like a já přidám na toto téma další článek. Dále se můžete přidat do skupiny Typologie- Anita Tichá | Facebook

Časopis, který pomáhá čtenáři vytvořit jednodušší život. ,,Méně věcí, více lásky.'' Více informací o nás se dozvíte zde https://casopisminimalisti.cz/o-nas/
Komentáře
  1. Teresa napsal:

    Mam zajem o info meilem i bych rada objednala casopis dekuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.