Časopis mne hodně překvapil. Nedokázala jsem ho "jen prolítnout", jak se mi v poslední době stávalo s jinými časopisy. Rozhovory jsou perfektně mířené a pocit, který na mne po jejích přečtení padl se dá popsat jedním slovem - klid. Ve čtvrtém čísle jsem se začetla hlavně do minimalizace knih a článek udeřil přesně na místo. Knihy jsou moje láska a tak jsem byla ráda za tipy. Jsem ráda, že jsem se mohla dozvědět více informací a zároveň napříč oblastmi. Skvělé vydání propracované do detailů. Přeju moc úspěchu.
Zuzana Pivodováwww.zuzapolivka.cz
(4.číslo) přináší inspiraci a podněty k zamyšlení nad různými oblastmi našeho života. Mnoho zájemců o toto téma si během čtení najde to, co ho zaujme. Obsah jednotlivých článků nabízí pestrý záběr od receptů na zdravá jídla, přes tipy na třídění šatníku nebo knih po rozhovor o trvalé spokojenosti a klidu. Oceňuji aktivní a zároveň laskavý přístup redaktorek ke svým textům, které přibližují čtenářům život minimalistů. Doporučuji i lidem, kteří se o toto téma až tolik nezajímají, aby pochopili, co vše se za pojmem minimalismus ukrývá.
Lucie Kučerováwww.luciekucerova.cz
Časopis minimalisti je pro mě obrovský nakopávač a inspirace. Už jen listování (scrollování) časopisem mě nutí přemýšlet. Nad tím, jaký život žiju a jaký život chci žít. Jaké kvality si pro svůj život chci dopřát? Nebo úplně obyčejně, jak se chci ve svém životě dlouhodobě cítit? Lehce, nezahlceně, radostně, spokojeně, naplněně, někdy rychle, někdy pomalu? Jednoduše mě nutí najít svůj střed. K tomu všemu mě čtení časopisu donáší.
Romana Malíkováwww.v kruhu.com
K 1. vydání. Moc pekne a naucne cteni, zaujali me tam snad vsechny clanky. Dekuji, moc jsem si to uzila 😊 Preji at mate uspechy, Jen tak dal
Eva Goldammerová
K 1. vydání. Děkuji za časopis, je moc pěkný a plný inspirace. Už se moc těším na další čísla! Držím vám palce!
Monika Soukupová