Souhrn roku 2022

V předešlém roce jsme vytvořili 4 e-časopisy, test Shopaholik, kalendář pro rok 2023 a soutěž.

První okruh tvoření e-časopisu máme za sebou. Hledala jsem témata v souladu s ročním obdobím a na míru autorům. Čím se zrovna zabývají, co si vyzkoušely, co tvoří, nebo rozhovor s tím kdo je inspiruje. Jeden díl časopisu Minimalisti jsem nechala vytisknout pro sebe, kolektiv a ostatní rozdala k reklamním účelům.

Vyzkoušela jsem si spolupráci s různými fotografy, kteří mi fotili pro rozhovor, co bylo třeba.

První kolo bylo pro mě časově náročné, protože jsem poznávala, jak chci co tvořit a jak co funguje. Např. úplně první rozhovory mi dnes přijdou úsměvné, jak jsem si nevěděla rady. Trval i několik týdnů, než byl kompletní. Dnes dokážu rozhovor vyřešit během jedné hodiny.

Líbilo se mi poznávat nové lidi a jejich životy. Být v místě, kde žijí a tvoří je top.

Začátkem roku jsem vytvořila psychotest, jak moc nás reklamy ovládají k nákupu chtít víc věcí. Ve výsledku jsou 4 osobnostní typy.

Během roku probíhala soutěž Nejzajímavější článek o minimalismu, kterého se zúčastnily 4 autorky. Dvě nejlepší se k nám přidaly do party a budou psát s námi.

Dále máme nového autora, který začne své poznatky ze života popisovat poprvé. Věřím, že má co předat. Dost toho procestoval s minimem věcí a momentálně žije v přírodě.

Rozjela jsem u nás s kamarádkou v malém městě swapy, které se plánují dvakrát do roka, jeden na jaře a jeden na podzim.

Minimalismus je pro mě spíše hojnost, ale těch správných hodnotných věcí v životě. Tím je vnímání a dávání lásky, klidu, svobody, zdraví a finanční neomezenosti. Neznamená pro mne, že chci být skromná, ale naopak že chci od života to nejlepší. Ráda ho budu šířit dál.

bty
Časopis, který pomáhá čtenáři vytvořit jednodušší život. ,,Méně věcí, více lásky.'' Více informací o nás se dozvíte zde https://casopisminimalisti.cz/o-nas/
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.